Wózek do transportu chorego E-2

11 lipca, 2019 Off Przez ALLMART

Nie ma nic bardziej pożądanego niż dziś, niż trwały produkt w dobrej cenie.
Nasz wózek może pochwalić się wysoką jakością wykonania oraz wygodą użytkowania. Jest to wyrób zawierający nowoczesne rozwiązania. Nie wybieraj kota w worku- nasz wózek jest dobrym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 przeznaczony jest do transportu pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promienie UV, zniszczenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-myjące. Produkt zawiera hydrauliczną regulację wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowane za pomocą sprężyny gazowej ułatwiającej znacznie obsługę personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe chroniące zarówno ściany przed obiciami oraz zabezpieczające sam wózek. Wózek standardowo wyposażony jest w barierki boczne prosto i szybko obsługiwane za pomocą jednego przycisku. Ponadto wózek podstawowo wyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Zaglądnij na inne modele wózków do przewożenia chorych.

Cztery koła jezdne o średnicy 125 mm zapewniają bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

Zachęcamy wejść w link, by poznać nasze inne wyroby.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Wózek do przewożenia chorych E-2 – wysoka jakość produktu, szybka dostępność i realizacja przy zamówieniu.

Zapraszamy do kontaktu