SKLEP ALLMART

ALLMART Sklep medyczny

WÓZKI DO PRZEWOŻENIA CHORYCH

Wózek do przewozu w pozycji leżącej E-2

 Dziś cennik pełni kluczową rolę dlatego sprzedajemy dobre wyroby w konkurencyjnej cenie.
Nasz wózek może pochwalić się wysoką jakością wykończenia a także wygodą użytkowania. Jest to wyrób zawierający nowoczesne rozwiązania. Nie wybieraj kota w worku- nasz wózek jest dobrym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do transportu chorych E-2 stworzony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa struktura wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanieultrafioletowe, uszkodzenia mechaniczne i środki dezynfekcyjno-myjące. Produktposiada hydrauliczną regulację wysokości leża wykonywaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowaneprzy pomocy sprężyny gazowej upraszczającej znacznie użytkowanie personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe zabezpieczające zarówno ściany przed obiciami oraz chroniące sam wózek. Wózek standartowo wyposażony jest w barierki boczne prosto i szybko obsługiwane przy pomocy jednego przycisku. Ponadto wózek standardowowyposażony jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery koła jezdne o średnicy 125 mm zapewniają bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

DANE TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Skontaktuj się z nami w
celu uzyskania ceny szafek przyłóżkowych