SZAFA LEKARSKA, MEDYCZNA MDBW/1 – DWUDZIELNA, JEDNODRZWIOWA, METALOWA Z PRZESZKLONYMI BOKAMI

6 września, 2019 Off Przez ALLMART

Szafa medyczna to niezastąpione osprzętowanie w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach. Jest funkcjonalnym i komfortowym rozwiązaniem na pewne przechowywanie leków jak również drobnego sprzętu medycznego.

CECHY SZAFY MEDYCZNEJ
Szafa medyczna, jednodrzwiowa, zbudowana z części górnej i dolnej o lekko odmiennejkonstrukcji, to konstrukcjawykonana z wysokiej jakości blach o grubości od 0,8 do 1,0 mm, pokrytych estetyczną i wytrzymałą powłoką lakierową nałożoną w technologii proszkowej. Warstwa lakieru odporna na korozję i niewielkieuszkodzenia mechaniczne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu klientma możliwośćdobrać i dopasować kolor szafy do każdego wnętrza. Podstawowy kolor szafy to jasno szary.

Zobacz pełną ofertę na szafy lekarskie.

Część górna wyposażona jest w trwałe drzwi zamykane kluczem z wygodną klamką. Dzięki półkom o dopuszczalnym udźwigu 25 kilogramów, przeszkleniu drzwi i boków, wszystko stworzone ze szkła hartowanego, szafa jest bezpieczna w użyciu.

Część dolna bez przeszklenia, zaopatrzona jest w pojedynczą szklaną półkę, zamykaną pełnymi drzwiami uchylnymi zamykanymi kluczem.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij szafa szpitalna na leki

Drzwi dolne i górne blokowane są zamkiem baskwilowym 3-punktowym, którego budowapozwala nawpasowanie rygla powyżej i poniżej systemu blokującego. Zamek kręci się, a rygle wpasowują się w szczeliny lub uchwyty znajdujące się w górnej i dolnej części szafy. Gwarantuje to większą odporność i lepsze zabezpieczenie szaf i drzwi.

ROZMIARY SZAFY:
 – Wysokość 1800 mm (+100mm z nogami z blachy lub kołami)
 – Szerokość 600 milimetrów
 – Głębokość 420 mm

Poznaj ofertę

Tutaj obejrzysz produkt szafa na leki szpitalna