Skaner do Żył

Skaner żył to nowa technologia pomagająca pracownikom służby zdrowia w identyfikacji żył, która pomaga w zmniejszeniu liczby zranień igłą. Wiele pielęgniarek ma trudności ze znalezieniem żyły pacjenta bez użycia skanera do żył. Być może żyła jest naprawdę mała, pacjent był bardzo roztrzęsiony albo należy wkłuć się w skórę dziecka. Dlatego skaner do żył to technologia, która eliminuje powszechne problemy w czasie diagnostyki i leczenia. Bezkontaktowy iluminator naczyniowy (inaczej skaner żył) to bezpieczne, przenośne i podręczne urządzenie (trzymane w ręce lub na statywie) do iluminacji naczyniowej, umożliwiające zlokalizowanie żył powierzchniowych. Dzięki temu urządzeniu dzieci doświadczają na oddziałach szpitalnych mniej kłucia i tym samym mniej niepotrzebnego bólu.

Skaner żył jest stosowany w szpitalu, przychodni pediatrycznej, izbie przyjęć, ambulatoryjnej sali transfuzji, środowiskowych instytucjach medycznych, szpitalach, pogotowiu ratunkowym, ośrodku krwi, centrum badań fizykalnych, centrum rehabilitacji, domach opieki i tak dalej, aby znaleźć żyły podskórne.

Zasada działania skanera

Urządzenie emituje światło podczerwone oraz widzialne i niewidzialne promieniowanie laserowe, które wykorzystane jest do lokalizacji żył podskórnych oraz podświetlenia ich pozycji na skórze bezpośrednio nad żyłami. Wizualizacja żył dokonuje się dzięki wchłanianiu promieniowania podczerwonego przez hemoglobinę we krwi.

Charakterystyka – https://euro-medical.pl/skaner-zyl/skaner-zyl

1) Ręczny, bezkontaktowy szukacz żył do nakłuwania żył, do wyświetlania żył pod powierzchnią

2) Użyj bezpiecznego źródła światła podczerwonego i silnego źródła światła, bez lasera, bez promieniowania

3) 7 różnych kolorów obrazu, obraz jest  wyraźny i dokładny, każdy kolor ma 5 poziomów jasności światła,

4) Brak kontaktu z pacjentem, nie ma potrzeby sterylizacji po każdym użyciu

5) Łatwy do nauczenia się i użytkowania, wystarczy go włączyć, aby wyświetlić żyły pod skórą

6) Mały rozmiar, mieści się w dłoni i zapewnia wygodne użytkowanie

7) Inwersja: Zmniejsz interferencję włosów na ramieniu i spraw, aby naczynia krwionośne były wyraźniejsze.

8) Enhancement Mode: Zwiększ jasność wykrywania naczyń krwionośnych.

9) Tryb uśpienia: wejdź w tryb niskiego poboru mocy, gdy użytkownik potrzebuje krótkich odstępów czasu, urządzenie można łatwo i szybko wybudzić

10) dużo mała paczka, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki

11) 3 dostępne rozmiary: odpowiednie dla dorosłych, dzieci i noworodków.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu i aparatury medycznej takiej jak: skaner do żył, kardiomonitory, ssaki, wózki do przewożenia chorych, itp…

Skaner żył cena wyjściowa: 13 000,00