Fotel medyczny ginekologiczny JFG 2:

11 lipca, 2019 Off Przez ALLMART

Cenowo, jesteśmy jednym z najlepszych dystrybutorów.
Fotel ginekologiczny JFG-2 sprawdzi się zarówno w sytuacjach prostszych jak i tych bardziej wymagających. W związku z tym proponujemy Państwu produkt wytrzymały, jak przystało na użytkowany w placówkach medycznych. Zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie klienta.

Fotel ginekologiczny został wykończony z profili stalowych zabezpieczonych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i trwała nie tracąc przy tym na nowoczesnym designie i estetycznym wykończeniu. Stół został zaprojektowany z troską o stuprocentowej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Posiada ustawiane oparcie z wygodnym podgłówkiem, a także wymontowywany podnóżek jak i regulowane we wszystkich płaszczyznach podkolanniki. W stole tym istnieje możliwość osiągnięcia pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga. W zestawie znajduje się kosz ze stali nierdzewnej oraz zamontowany w stelażu składany podest upraszczający wejście i zejście z fotela. Blat pokryty jest wysokiej klasy materiałem skóropodobnym.
Fotel standardowo wykończony jest w tapicerce bezszwowej.
Struktura stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.

Polecamy fotele ginekologiczne naszej firmy poznaj inne modele.

Polecamy zapoznać się z naszym sprzętem i jego opcjami – kliknij tutaj.
Fotel ginekologiczny JFG 2 o konstrukcji prostej i bardzo trwałej, nie tracąc przy tym na współczesnym wyglądzie i estetycznym wykończeniu. Fotel został zaprojektowany z myślą o stuprocentowej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania ceny.