Stanowisko do pobierania krwi i iniekcji ST-01

7 sierpnia, 2019 Off Przez ALLMART

Kupując nasze produkty Medyczne każdy klient uzyska wysoką klasę oraz dobrą cenę.

 Stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcjii jest wyśmienitym wyborem ze względu na trwałość oraz opinie klientów. Nasz wyrób w postaci stanowiska do pobierania krwi to świetne wyposażenie placówek medycznych. Nasz wyrób }znacząco upraszcza pracę personelu medycznego.

Stanowisko do pobierania krwi jest wygodnym i użytecznym rozwiązaniem upraszczającymefektywnedokonywanieprocesu iniekcji tak na prawym jak i lewym przedramieniu.
Jest to wykonalne dzięki użyciu praktycznego rozwiązania polegającego na możliwościróżnicepołożenia podłokietnika o kąt 180o, modyfikacjiumiejscowieniazespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o takżeopcjadostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta. Nasze stanowiska stanowią wyśmienite wyposażenie gabinetów lekarskich. Meble medyczne produkowane przez naszą firmę zapewniająnajlepszy standard i jakość wykonania.
Przeznaczenie:
Stanowisko do pobierania krwi, to sprzęt, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego stworzony jest do ułatwieniaprzeprowadzenia zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do użytku w jednostkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Doskonałe meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia.
Charakterystyka:
Przeprowadzenie tej czynnościupraszcza przestawne, ściśle zespolone siedzisko z oparciem, które poprzezzmianęustawieniapozwala nawygodnedokonywanie zabiegu. Sprzętzaopatrzony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do podparcia przedramienia pacjenta tutdzież osoby poddawanej zabiegowi.
Stanowisko do pobierania krwi jest sprzętem nieinwazyjnym, niesterylnym.

Znajdź odpowiadający Twoim potrzebom fotele do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi

Sprawdź ofertę