Fotel zabiegowy ST-02

7 sierpnia, 2019 Off Przez ALLMART

Oferujemy tylko wyroby w niskich cenach oraz o doskonałej jakości.


Pobieranie krwi to zaawansowana czynność która wymaga właściwego oprzyrządowania takiego jak nasze stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcji. Wybór odpowiedniego stanowiska do pobierania krwi i iniekcji jest kluczowy w celu zapewnienia bezpieczeństwa zabiegu, toteż nasze wyroby stoją na najwyższym poziomie pod kątem użyteczności. Postaw na nasze stanowiska do pobierania krwi oraz nie martw się o przebieg zabiegu !

Fotel do pobrań jest prostym i wygodnym rozwiązaniem ułatwiającym sprawne dokonywanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Oferowane stanowisko do iniekcji pozwala na to to dzięki zastosowaniu praktycznego rozwiązania opierającego się na na opcji zmiany ułożenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o takżemożliwośćdostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta.Nasze stanowiska stanowiąwyśmienitezaopatrzenie gabinetów lekarskich. Meble lekarskiewytwarzane przez naszą firmę zapewniająnajwyższy standard i jakość wykonania. Stanowisko do pobierania krwi, to produkt, który poprzez zespolenie krzesła i stolika zabiegowego zaprojektowany jest do ułatwieniadokonania zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do użytku w plaówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby medycznej. Przeprowadzenie tej proceduryułatwia przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które poprzezmodyfikacjęumiejscowieniaumożliwiadowolneprzeprowadzenie zabiegu. Wyrób zaopatrzony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do podparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.

Zobacz cala ofertę naszych foteli do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
Sprawdź ofertę