CHŁODZIARKI NA LEKI

W naszej ofercie znajdują się przenośne chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki o pojemnościach od 140 ml do 330 litrów. Są to małe  lodówki zasilane bateryjnie, rekomendowane dla diabetyków i osób bioracych   leki  wymagające stałej, niskiej temperatury (tak jak hormony). Większe, samochodowe lodówki i lodówko-zamrażarki proponowane dla służby zdrowia, głównie do przewozu leków, szczepionek, krwi, organów oraz dla laboratoriów do przewożenia próbek również wyposażany w akumulatory czyniąc je w zupełności mobilnymi. https://euro-medical.pl/chlodziarki-na-leki

Zapraszamy do obejrzenia szczegółów naszej oferty urządzeń dla laboratoriów, pracowni i gabinetów medycznych. Wszystkie przedstawiane  lodówki  cechuj się wysoką wydajnością  i nowoczesnym wyglądem.

Lodówka farmaceutyczna jest gwarancją bezpiecznego przetrzymywania szczepionek a takżę lekarstw.

Wymogi dotyczące przetrzymywania szczepionek i lekarstw są ściśle opisane wytycznymi prawa po to, by medykamenty zachowały  wszystkie cechy lecznicze oraz były bezpieczne dla pacjentów. W związku z tym niektóre z nich muszą być trzymane w bezpiecznej temperaturze. Punkty szczepień, gabinety lekarskie i apteki powinny być więc wyposażone w specjalne lodówki medyczne. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze profesjonalnej lodówki?

Kontrolowanie temperatury, w jakiej przechowywane są medykamenty, jest jedna z najważniejszych procedur przy korzystaniu z chłodziarki. Dlatego wysokiej klasy sprzęt do przetrzymywania szczepionek, lekarstw oraz próbek musi być wyposażony w programator temperatury, który pozwoli na dostosowanie jej optymalnego zakresu. Istotnymi czynnikami są też: elektroniczny termostat jak również termometr cyfrowy, dzięki którym można kontrolować jakość oziębiania wewnątrz urządzenia bez konieczności otwierania drzwi. Szczepionki muszą być przechowywane w temperaturze od  2 do  8 stopni Celsjusza, aby zachowały swoje własności i były bezpieczne dla pacjentów. Dlatego profesjonalna lodówka powinna dać możliwość uregulowania alarmu dźwiękowego oraz wizualnego dla wysokich i niskich temperatur odbiegających od ustalonego przedziału.

Najlepsze chłodziarki farmaceutyczne.