Sprzęt medyczny w sklepach internetowych w Polsce

19 lutego, 2021 Off Przez ALLMART

Nasz Sklep internetowy istnieje od 2000 roku i prowadzi handel sprzętu medycznego. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór wyrobów medycznych przeznaczonych do prywatnych gabinetów czy osób prywatnych. Nasze produktu produkowane są z dobrej jakości materiałów posiadające długi gwarancje i wszelkie atesty i certyfikaty. Polecamy: https://euro-medical.pl/

Naszą misją jest wspieranie tych, którzy dają pomoc, dlatego oferujemy sprzęt medyczny. Szeroki asortyment wyrobów do całosciowego wyposażenia przychodni oraz  prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania leczenia i zabiegów z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

Sprawdź naszą stronę internetową oraz zapoznaj się z cenami wyrobów i aparatury szpitalnej. Zaopatrujemy wiele szpitali na terenie kraju. Rozwijamy też eksport za granicę od 9 lat. Nasze produkty ratują życie pacjentom w wielu placówkach medycznych. Sprawdź nasze towary.


– Wejdź na naszą stronę www : http://www.salamed.pl/produkty/aparaty-ekg/

Dzięki różnorodności naszych oferowanych urządzeń każdy klient znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się także wózki inwalidzkie dziecięce, standardowe, pielęgnacyjne oraz wózki bardzo trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Kupując wyroby u nas w salonie otrzymasz 34 miesiące gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dysponując wyjątkowo sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, przedsiębiorstwo Euro-Medical ma możliwość stale rozwijać się jako producent sprzętu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długiej tradycji, która od zarania umożliwia naszej firmie wciąż poszerzać nasze horyzonty. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest doświadczonym producentem oraz dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego a także medycznego, aparatury medycznej jak również innych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy jesteśmy na rynku od 2000 roku i wciąż rozwijamy swoją działalność w sekcji medycznej. Przedsiębiorstwo Euro-Medical powstała w 2000 roku, z misji zaoferowania polskim klientom wysokiej jakości sprzętu i aparatury medycznej.

Oferujemy sprzęt medyczny:

– Aparaty KTG i ssaki medyczne

– Holtery i Koncentratory tlenu

– Wózki do przewożenia chorych oraz wózki anestezjologiczne

– Łóżka szpitalne i szafy medyczne