Chłodziarka medyczna jest gwarancją bezpiecznego transportowania szczepionek oraz lekarstw.

22 stycznia, 2021 Off Przez ALLMART

Przedstawiamy nowej generacji lodówki i chłodziarki medyczne, farmaceutyczne oraz laboratoryjne, służce do przetrzymywania leków i szczepionek. Są to urządzenia przygotowane szczególnie do wymagań medycznych. Komory  wyposażone są w organizery i możliwość zamieszczenia raportów, dla skutecznego zarządzania zaopatrzeniem.Elektorniczny rejestrator temperatury umożliwia utrzymywanie dokładnych wartości, niezbędnych dla utrzymania właściwości fizycznych i chemicznych transportowanych produktów. Lodówki farmaceutyczne i medyczne oferujemy w konfiguracji z drzwiami ze szkła bądź ze stali nierdzewnej. Szczegóły techniczne zobaczysz po wyborze konkretnego urządzenia.


Zachęcamy do obejrzenia szczegółów naszej oferty urządzeń dla klinik, pracowni i gabinetów medycznych. Wszystkie przedstawiane  chłodziarki  cechuj się wysoką funkcjonalnością  i świetnym wyglądem.

Polecamy chłodziarki farmaceutyczne firmy: https://euro-medical.pl/chlodziarki-na-leki

Lodówka medyczna jest gwarancją bezpiecznego transportowania szczepionek oraz lekarstw.

Wymogi dotyczące trasportu szczepionek i lekarstw są ściśle opisane wytycznymi prawa po to, by medykamenty zachowały  wszystkie właściwości lecznicze a także były bezpieczne dla pacjentów. W związku z tym niektóre z nich muszą być przechowywane w bezpiecznej temperaturze. Miejsca szczepień, gabinety lekarskie i apteki powinny być więc wyposażone w specjalne chłodziarki medyczne. Na co należy zwrócić uwagępodczas wyboru profesjonalnej lodówki?

Polecamy lodówka na leki Euro-Medical