APARATURA MEDYCZNA

Allmart spółka zależna grupy działającej w sektorze medycznym, jest polską firmą specjalizującą się w sprzedaży aparatury medycznej akcesoriów eksploatacyjnych, , małym i średnim wyposażeniu do obrazowania medycznego. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Firma stale poszukuje nowych rozwiązań technicznych, aby zaspokoić specyficzne potrzeby personelu medycznego. Nasza aparatura medyczna spełnia wszystkie wymagania i jest dostosowana do norm panujących w Polsce. Posiadamy na każdy wyrób certyikaty, niezbędne do oferowania tych wyrobów na rynku polskim. Allmart gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność dystrybuowanych produktów i oferuje swoją wiedzę specjalistyczną.

Od ponad 9 lat dział eksportu jest do Twojej dyspozycji w celu uzyskania informacji o produkcie lub ofertach cenowych. Allmart gwarantuje odpowiedź w ciągu 24 godzin na produkty referencyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzetu i aparatury medycznej. Najczęściej oferowanymi produktami są:

aparaty ktg

aparaty ekg

pulsoksymetry

kardiomonitory

Klikając tutaj poznacie naszą Firmę Euro Medical, która specjalizuje się w sprzedaży aparatów EKG. Polecamy również zapoznać się z wysokiej jakości kardiomonitorami zerknijcie tutaj i poznajcie nasze wyroby. Zachęcamy również do wejścia na stronę www aby poznać pozostały sprzęt medyczny taki jak: ssaki medyczne, holtery czy koncentratory tlenu. Euro Medical poleca spirometry https://euro-medical.pl/spirometry .